Noark

Помилка
  • Помилка завантаження даних каналу

Як стати дилером

Запрошення до співпраці.

Якщо Вас зацікавила продукція торгової марки NOARK або Ви шукаєте шляхи розширення бізнесу, пропонуємо стати нашими регіональними партнерами та представляти продукцію NOARK в Вашому регіоні. На даний момент ще не завершено формування партнерської регіональної мережі, тому є чудова нагода скористатися такою можливістю та стати партнером NOARK.

Стати дилером компанії NOARK може будь-яка фірма або приватний підприємець. Компанія гарантує своїм дилерам маркетингову і комерційну підтримку, що гарантує зростання продажів і розширення бізнесу. З іншої сторони, партнер має гарантувати представлення продукції NOARK на своїх торгових площах та забезпечувати популяризацію продукту.

Якщо ви вирішили розпочати бізнес з NOARK, то ви можете розраховувати на наступні переваги: вигідні умови співпраці; відмінна якість товару; розвинену структуру логістики; зручна система знижок; навчання всього персоналу партнера особливостям роботи з продукцією фірми; консалтингову підтримку з питань просування продукції; підтримку з боку компанії (маркетингову, комерційну, рекламну, інформаційну); індивідуальний підхід до партнера; підтримку при оформленні роздрібних точок розповсюдження продукції.

Вирішили стати дилером нашої компанії? Звертайтеся до центрального офісу в Україні за адресою:

Адреса: м. Київ, бул. Вацлава Гавела (колиш. Івана Лепсе), 4
Тел: (044) 496-18-88
Факс: (044) 496-18-18
Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Головна Як стати дилером