Noark

Як стати дилером

Запрошення до співпраці.

Якщо Вас зацікавила продукція торгової марки NOARK або Ви шукаєте шляхи розширення бізнесу, пропонуємо стати нашими регіональними партнерами та представляти продукцію NOARK в Вашому регіоні. На даний момент ще не завершено формування партнерської регіональної мережі, тому є чудова нагода скористатися такою можливістю та стати партнером NOARK.

Стати дилером компанії NOARK може будь-яка фірма або приватний підприємець. Компанія гарантує своїм дилерам маркетингову і комерційну підтримку, що гарантує зростання продажів і розширення бізнесу. З іншої сторони, партнер має гарантувати представлення продукції NOARK на своїх торгових площах та забезпечувати популяризацію продукту.

Якщо ви вирішили розпочати бізнес з NOARK, то ви можете розраховувати на наступні переваги: вигідні умови співпраці; відмінна якість товару; розвинену структуру логістики; зручна система знижок; навчання всього персоналу партнера особливостям роботи з продукцією фірми; консалтингову підтримку з питань просування продукції; підтримку з боку компанії (маркетингову, комерційну, рекламну, інформаційну); індивідуальний підхід до партнера; підтримку при оформленні роздрібних точок розповсюдження продукції.

Вирішили стати дилером нашої компанії? Звертайтеся до центрального офісу в Україні за адресою:

Адреса: м. Київ, бул. Вацлава Гавела (колиш. Івана Лепсе), 4
Тел: (044) 496-18-88
Факс: (044) 496-18-18
Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Головна Як стати дилером