Noark

Настінна зарядна станція EX9EVD3 від NOARK Electric

02-05-2024

Компанія NOARK Electric представила настінну зарядну станцію EX9EVD3 для електромобілів для приватного сектору.

Нова зарядна станція для електромобілів Ex9EVD3 від NOARK Electric є вдалим рішенням для власників і користувачів електромобілів, які шукають як зручно, безпечно та швидко заряджати акумулятори своїх автомобілів удома.

Власники приватних будинків  можуть заряджати свої електромобілі вдома, наприклад, у гаражі. Для цього можуть бути використані повільні зарядні пристрої змінного струму для звичайних розеток 230 В або спеціальні зарядні станції постійного струму, які заряджають акумулятори електромобілів набагато швидше.

Нова зарядна станція NOARK Ex9EVD3 відноситься до першої групи. Пристрій настінний і призначений для зарядки електромобілів (EV) вдома. Він оснащений внутрішнім захистом від струму типу B, який є необхідною частиною зарядних станцій для електромобілів і здатний виявляти витік постійного, змінного або пульсуючого постійного струму.

«Станція з трифазним зарядним струмом до 32 А доступна як у версії з вбудованим зарядним кабелем, оснащеним клемою T2 (версії T2C 16A та T2C 32A), так і з роз’ємом T2 на передній панелі (версії T2S 16A та T2S 32A), для яких кабель не входить до комплекту», — каже Міхал Ружичка, менеджер із продукції NOARK Electric, глобальної компанії, що спеціалізується на виробництві електротехнічних компонентів. «Додатковим компонентом є модуль динамічного балансування навантаження (DLB). Ця функція не дозволяє користувачам перевищувати максимально допустимий струм головного вимикача, коли зарядна станція для електромобілів працює одночасно з іншими побутовими приладами».

Налаштування зарядного струму в п'яти різних рівнях вибирається користувачем вручну або встановлюється автоматично модулем DLB. Максимальна потужність зарядки може досягати 11 кВт для варіантів зарядних пристроїв на 16 А і до 22,1 кВт для версій 32 А.

Також, звертаємо вашу увагу, що компанія NOARK надає 5-ти річну гарантію на всю лінійку продуктів.

Брошура (стр.91 – 94, 166 – 170)
Інструкція з експлуатації

Головна Новини Настінна зарядна станція EX9EVD3 від NOARK Electric